YTS1H0012AG00
Extended
Manufacturer
YIYUAN
MFR.Part #
YTS1H0012AG00
JLCPCB Part #
C3726344
Package
SMD,4.5x4.5mm
Description
-30℃~+80℃ 0.55mm 100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA No SMD(SMT) Tab Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS