YTS1B0012CBT00
MFR.Part #
YTS1B0012CBT00
JLCPCB Part #
C5451704
Package
Plugin,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin,12x12mm Tactile Switches ROHS