YTS125SM85S
MFR.Part #
YTS125SM85S
JLCPCB Part #
C2941008
Package
SMD,12x12mm
Description
-30℃~+85℃ 1.8N 12V 12mm 12mm 200,000 Cycles 50mA 8.5mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,12x12mm Tactile Switches ROHS