YTS10H0051CMG00
Extended
Manufacturer
YIYUAN
MFR.Part #
YTS10H0051CMG00
JLCPCB Part #
C7436571
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.6N 1.7mm 100,000 cycles 12V 5.1mm 5.1mm 50mA No SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS