YTC-TC6ST-65
MFR.Part #
YTC-TC6ST-65
JLCPCB Part #
C2980143
Package
SMD
Description
-20℃~+85℃ 1 3A、5A 5,000 times、10,000 cycles 5V 6.5mm 6P Female Surface Mount,Vertical Type-C SMD USB Connectors ROHS