YTC-A3961-4A
MFR.Part #
YTC-A3961-4A
JLCPCB Part #
C18221581
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 8.7mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS