YTC-A3961-2A
MFR.Part #
YTC-A3961-2A
JLCPCB Part #
C18221579
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A 8.7mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS