YTC-A2501LF-03A
Extended
Manufacturer
YIYUAN
MFR.Part #
YTC-A2501LF-03A
JLCPCB Part #
C18221573
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6mm 7.8mm Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS