YTC-A1251-05ABW
MFR.Part #
YTC-A1251-05ABW
JLCPCB Part #
C18221577
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 5 5.15mm 5P Brass PA46 Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS