YTC-A1251-03AB
Extended
Manufacturer
YIYUAN
MFR.Part #
YTC-A1251-03AB
JLCPCB Part #
C7436579
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3P 4.25mm 4.8mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS