8M20P2/49US
Extended
Manufacturer
YIC
MFR.Part #
8M20P2/49US
JLCPCB Part #
C6104438
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 20pF 80Ω 8MHz ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS