3.6864M20P2/49US
Extended
Manufacturer
YIC
MFR.Part #
3.6864M20P2/49US
JLCPCB Part #
C6054255
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 180Ω 20pF 3.6864MHz ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS