YFWG120N10AC
MFR.Part #
YFWG120N10AC
JLCPCB Part #
C22391977
Package
TO-220C
Description
1 N-channel 100V 110nC@10V 120A 210W 3.8mΩ@10V 40pF 4V@250uA 560pF 6.3nF N-Channel TO-220C MOSFETs ROHS