YFW60N03AD
MFR.Part #
YFW60N03AD
JLCPCB Part #
C7588431
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.317nF 12.8nC@4.5V 131pF 1V 29W 30V 60A 6mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS