YFW50N10AD
MFR.Part #
YFW50N10AD
JLCPCB Part #
C6069576
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 24mΩ@10V 250pF 2nF 300pF 39nC@10V 3V 50A 85W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS