YFW30N06AD
MFR.Part #
YFW30N06AD
JLCPCB Part #
C3013758
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.75nF 2.5V 30A 35W 40mΩ@4.5V 60V 62pF 85pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS