YFW20N50AP
MFR.Part #
YFW20N50AP
JLCPCB Part #
C7588420
Package
TO-247
Description
1 N-channel 16pF 2.919nF 20A 210mΩ@10V 240W 291pF 4V 500V 52nC@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS