YFW15N10AD
MFR.Part #
YFW15N10AD
JLCPCB Part #
C5444009
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 100V 14.1A 20.8W 25pF 40pF 610pF 88mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS