YFW1117-3.3
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
YFW1117-3.3
JLCPCB Part #
C19626411
Package
SOT-223
Description
1 1.26V@(800mA) 18V 3.3V 800mA Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-223 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS