YFW10N80AF
MFR.Part #
YFW10N80AF
JLCPCB Part #
C2979953
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 1.15Ω@10V 1.979nF 10A 200pF 25pF 4V 58nC@10V 60W 800V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS