SS10200SP
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SS10200SP
JLCPCB Part #
C6069561
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 10A 175A 200V 50uA@200V 950mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS