SRT60L100FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT60L100FCT
JLCPCB Part #
C5351357
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 100V 14mA@100V 320A 60A 750mV@30A TO-220F Schottky Diodes ROHS