SRT30L45CT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT30L45CT
JLCPCB Part #
C5270544
Package
TO-220AB
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 12mA@45V 250A 30A 45V 470mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS