SRT30L120FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT30L120FCT
JLCPCB Part #
C2898609
Package
TO-220F
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 120V 15A 220A 30uA@120V 810mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS