SRT20V150FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT20V150FCT
JLCPCB Part #
C2898653
Package
TO-220F
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.5uA 10A 150V 160A 670mV TO-220F Schottky Diodes ROHS