SRT10L150SCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT10L150SCT
JLCPCB Part #
C5764193
Package
TO-220AB
Description
-50℃~+150℃ 10A 150V 160A 5uA@150V 960mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS