SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C5270664
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 103V 29.1A 2uA 3kW@10/1000us 64V 78.6V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS