SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C5270657
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 28V 2uA 34.4V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS