SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C5270667
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 102.7A 18V 22.1V 29.2V 2uA 3kW@10/1000us TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS