SMAJ36CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ36CA
JLCPCB Part #
C2898427
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 390pF 400W@10/1000us 40V 58.1V 6.9A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS