SMAJ350A
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ350A
JLCPCB Part #
C5444241
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1A 350V 390pF 400W@10/1000us 432V 567V 567uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS