SMAJ220A
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ220A
JLCPCB Part #
C2898462
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1A 1uA 220V 272V 356V 390pF 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS