SL10L100DS
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SL10L100DS
JLCPCB Part #
C2898447
Package
TO-252
Description
1 Independent 100V 10A 5.5uA 650mV TO-252 Schottky Diodes ROHS