PESD0603B24
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
PESD0603B24
JLCPCB Part #
C22785138
Package
0603
Description
-40℃~+90℃ 0.05pF 1 100nA 24V 40V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS