PESD0402B24
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
PESD0402B24
JLCPCB Part #
C22785132
Package
0402
Description
-40℃~+90℃ 0.05pF 1 100nA 24V 40V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS