MDS200-16
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MDS200-16
JLCPCB Part #
C5351360
Package
M10
Description
-40℃~+150℃ 1.45V@200A 1.6kV 16uA 2.24kA 200A Three-Phase Rectifier M10 Bridge Rectifiers ROHS