MBR60200PT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR60200PT
JLCPCB Part #
C2988035
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200V 450A 5uA 60A 750mV TO-247 Schottky Diodes ROHS