MBR60100DC
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR60100DC
JLCPCB Part #
C6069541
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100V 3mA@100V 450A 60A 840mV@30A TO-263 Schottky Diodes ROHS