MBR30150FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR30150FCT
JLCPCB Part #
C2979950
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.5uA 150V 15A 330A 730mV TO-220F Schottky Diodes ROHS