MBR30100PT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR30100PT
JLCPCB Part #
C2898634
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 15A 350A 600nA@100V 810mV@15A TO-247 Schottky Diodes ROHS