MBR20200DC
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR20200DC
JLCPCB Part #
C2988036
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 10A 1uA 200V 760mV TO-263 Schottky Diodes ROHS