MBR20200CT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR20200CT
JLCPCB Part #
C2898676
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 1uA@200V 200V 250A 870mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS