MBR20150DC
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR20150DC
JLCPCB Part #
C2898625
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 150V 1uA 290A 720mV TO-263 Schottky Diodes ROHS