MBR10100FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR10100FCT
JLCPCB Part #
C2898662
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 1uA 200A 5A 650mV TO-220F Schottky Diodes ROHS