MBR10100CT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C5764037
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 200A 5A 5uA@100V 850mV@5A TO-220AB Schottky Diodes ROHS