HRT30L200PT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
HRT30L200PT
JLCPCB Part #
C5764291
Package
TO-247
Description
-50℃~+175℃ 200V 20uA@200V 220A 30A 890mV@15A TO-247 Schottky Diodes ROHS