HRT20L200FCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
HRT20L200FCT
JLCPCB Part #
C2977517
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 1.5uA@200V 10A 200V 350A 800mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS