ESD1006B3V3B
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
ESD1006B3V3B
JLCPCB Part #
C5764390
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10pF 110W@8/20us 14V 3.3V 5.5V 8A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS