BZX84C5V1
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
BZX84C5V1
JLCPCB Part #
C20623308
Package
SOT-23
Description
1 Independent 2uA@2V 350mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS