BTB04-800BW
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
BTB04-800BW
JLCPCB Part #
C20606559
Package
TO-220B
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.3V 1.55V 1W 40A@50Hz 4A 50mA 60mA 800V TO-220B Thyristors (SCR)/Modules ROHS